Goma te veres me fellne

Shitet nga: goma 15 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres ne gjendje te mir te balancuara,me fellne orginale te Mercedesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim