Goma

Shitet nga: Naim........... ISTOG 27 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Keto guma jan te ardhura nga italia,jan te veres,jan ne gjendje shum te mir. ,225/45, R , 17 , 91W C 12 x 4807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim