Goma

Shitet nga: Goma. 06 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat : 18. 4 .30, jan shum te mira, bajm nderrim edhe me goma : 16 . 9 .30.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim