Goma

Shitet nga: Goni 02 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat dunlop gjysbaje per gjip
235-65-R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim