Gomat

Shitet nga: Albin 30 Nën 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
10.5/80-18 Gomat jan të reja
Qmimi me marrëveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim