Guma 185 65 R15

Shitet nga: Urim 07 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat continental te ardhura prei zvicrre gumat jan shum pak te perdorura vitit i prodhimit 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim