Guma 195 55 15

Shitet nga: vullnet 29 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jan tmira nuk jan tprishta nuk kan shum profil ni ver bajn veq 2 copa jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim