Kerkoj pjesë te Golf 5

Shitet nga: Hasan Kajtazaj 30 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj masken e golf 5 me rrjet ne te cilen vendosen dritat e mjegulles apo pozicionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim