Pishtole me ajer

Shitet nga: ardit 20 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes pishtolen me ajer eshet e re shihet edhe ne foto e sapo ardhur nga jasht , pishtolja ka disa opcione dhe është e prodhuar nga firma me e njohur per prodhimin e pishtoleve, per me shum info mund te na kontaktoni ne numrin : +386-49-649-166 si dhe ne Viber dhe WhatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim