Rrotkapne 16 per opell

Shitet nga: dardan 10 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne 16 per opell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim