Shes Fellnet 13 she

Shitet nga: Vezir 11 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne shum te mira me goma te reja te Veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim