alufelga AMG 16 Original

Shitet nga: vali 21 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alu per Mercedes 220 Avantgarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim