babdash

Shitet nga: Meti 28 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten babdash me goma 185-65-14dy treja 2vjetragomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim