bandash 13tsh

Shitet nga: mendim 27 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht shumm tmir me gjeth gumaa qmimi arsyshemm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim