felge

Shitet nga: liridon 14 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten felget 18zol veq nje felge e ka gumen e tri jan pa guma ashtu siq po shihen ne foto felget jan 5 bulona bajn per audi pasat seat e shum kerre tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim