fellna 18

Shitet nga: fellne 13 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dhe ndrroj fellnat 18 me goma komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim