guma ne shitje 16sh

Shitet nga: privat 30 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma 195 55 16 jan te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim