shes Fellne 205/55/16

Shitet nga: Betim 07 Maj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne alumini 205/55/16
passat golf touran

GOMAT JAN TE REJA DIMRIT

045641666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim