shiten fellnet

Shitet nga: xhavit 21 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet fellnet 185.55.15 bejn per golf 2 3 dhe audi etj.. jan me goma te veres jan shum te ruajtne dhe kan goma te mira per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim