vw golf 3 caddy pick ap

Shitet nga: vullnet 29 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felnet jan per golf 3 jan 14 sport fellne me extra tgjana ibin shum vw jav si golf 3 golf 2 vw caddy fordit ibin opellit commbo etj paguma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim