Radio e koduar

Shitet nga: nadi 20 Sht 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
eshte i koduar dhe kushton 50-60 me ja hjek kodin,
eshte shume pak i bajtun dhe original per golf5 ose tauran,
per me shume info kontakt,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim