Shes muziken per vetur

Shitet nga: Vezir 01 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Esht e ardhur nga jasht 1500 wat bufer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim