Studio sony

Shitet nga: xeni 31 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes studjon sony eshte shum e mir e sa po ardhur nga austria eshte e paisur edhe me dokumenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim