Anllaser Peugeot 205

Shitet nga: Albakos 20 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel DJZ (XUD9Y) D9R84

Nr i Artikullit - 0809

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim