Anllaser per Citroen , Mitsubishi, Peugeot

Shitet nga: Albakos 22 Tet 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
PEUGEOT 407 1.9 2.0HDI M001T80082 Anlasser CITROEN MITSUBISHI

Nr i Artikullit - 0897


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim