Anllaser per Citroen,Fiat,Beugeot

Shitet nga: Albakos 21 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Starter Citroen Fiat Peugeot 2.8 2.5 D TD 0001218159 1300198080 5802V4

Nr i Artikullit - 0880

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim