Anllaser per Citroen c25 2.5D,CX,Pegueot j5 2.5

Shitet nga: Albakos 21 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Starter CITROEN C25 2.5 D,CITROEN CX II 25 D, PEUGEOT J5 2.5 D NEU

Nr i Artikullit - 0881

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim