Anllaser per Citroen c25

Shitet nga: Albakos 20 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser CITROEN C25 2.5 D,CITROEN CX II 25 D, PEUGEOT J5 2.5 D NEU 0 001 218 020

Nr i Artikullit - 0869

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim