Anllaser per Fiat,Alfa

Shitet nga: Albakos 28 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
original Marelli Anlasser für Fiat, Alfa, 12V, 2,2kw, 0986017230, 0001218146, CS709, 60808773, 0001218120, 0001218133, 0001218146, 0001218147, 0986015910, 0986017220, 0986017230, DRS5910, DRS7220, 318.045.092, 318.046.092, 20-2041, 25-1447, 25-2041, 25-2181, 7642261, 7680619, 7716196, 7716767, 19-15.910, 23-15.910, 8EA730225-001, LRS00970, LRS02060, LRS02075, 63222038, 63222134, 63222135

Nr i Artikullit - 0741

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim