Anllaser per Fiat Brava ,Marea,Punto

Shitet nga: Albakos 21 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser FIAT BRAVA MAREA PUNTO Van LANCIA Y OE Nummer 0986017030

Nr i Artikullit - 0908

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim