Anllaser per Fiat Ducato ,Citroen Diesel

Shitet nga: Albakos 26 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
orig. Bosch Anlasser 0001218159 / 0986017020 f. Fiat Ducato , Citroen , Diesel

Nr i Artikullit - 0835,0801,0800,0836,0824

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim