Anllaser per Fiat Tipo

Shitet nga: Albakos 26 Tet 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Fiat Tipo 1,9l Bj. 93 TD Diesel Anlasser Starter Bosch 0001218146

Nr i Artikullit - 0820

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim