Anllaser per Ford Focus,Escort VII,Mondeo

Shitet nga: Albakos 28 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
FORD Mondeo I + II, Escort VII, Focus Anlasser Starter 93BBHC F3RU11131AB

Nr i Artikullit - 0739

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim