Anllaser per Honda Civic

Shitet nga: Albakos 26 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Honda Civic 1,3L Typ EG3 Bj. 93 Anlasser, Starter Mitsuba SM-302-48, 31P224, 201

Nr i Artikullit - 0840

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim