Anllaser per Iveco Daily 2.5 TD

Shitet nga: Albakos 24 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Iveco Daily 2,5 TD 2,5TD Anlasser Starter Bosch 0001218101 76kw

Nr i Artikullit - 330

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim