Anllaser per Mercedes Benz E 200 Diesel

Shitet nga: Albakos 22 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
1005822449|| Anlasser MERCEDES-BENZ E-Klasse (W124) E 200 DIESEL 55 kW 75 PS

Nr i Artikullit - 0884


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim