Anllaser per Mercedes C 240

Shitet nga: Albakos 19 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Starter Mercedes-benz C 240 T Esprit H0 202 T Mod. 97 1005821904 Bj 199

Nr i Artikullit - 0862

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim