Anllaser per Mercedes C-Klass

Shitet nga: Albakos 19 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Mercedes C-Klasse (W202) Anlasser 1005821738 1,8i Bj.5/96

Nr i Artikullit - 0872

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim