Anllaser per Mercesdes Benz 100 buss

Shitet nga: Albakos 28 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
MERCEDES-BENZ 100 Bus 631 Anlasser Starter 9000331419 BOSCH 100D

Nr i Artikullit - 0747

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim