Anllaser per Opel Astra,Omega

Shitet nga: Albakos 28 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Opel Astra F Omega Calibra Anlasser Starter BOSCH 1005821186 / 1 005 821 186.

Nr i Artikullit - 0746

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim