Anllaser per Opel Zafira a2.0

Shitet nga: Albakos 22 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Z20DTL OPEL ZAFIRA A 2.0 DI 16V Bosch 0001109015, 2339303220

Nr i Artikullit - 0901


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim