Anllaser per Peugeot 306, 206

Shitet nga: Albakos 20 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Peugeot 306 206 ANLASSER D7R27 STARTER Valeo

Nr i Artikullit - 0861

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim