Anllaser per Peugeot Boxer ,Mag.Marelli

Shitet nga: Albakos 23 Tet 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser Starter Peugeot Boxer 230P 2.8 HDi 2.6KW Neu 63114014 Mag. Marelli

Nr i Artikullit - 0903


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim