Anllaser per Peugeot Boxer,Fiat Ducato,Citoren

Shitet nga: Albakos 20 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Peugeot Boxer Fiat Ducato 230 Citroen Jumper 230 Anlasser 1.7kW 0986013240 Bosch

Nr i Artikullit - 0858

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim