Anllaser per Renault Trafic

Shitet nga: Albakos 24 Tet 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Anlasser 12V BOSCH 0001218167 Renault Trafic I Master I Messenger 2.4 2.5 2.8 D

Nr Artikullit - 305000

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim