Anllaser per VW Polo ,Golf

Shitet nga: Albakos 21 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Polo 6N1, Golf Anlasser 2 339 303 222-722, 0 001 113 013 VW 085 911 023 B

Nr i Artikullit - 0787

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim