Anllaser per VW Polo Coupe

Shitet nga: Albakos 26 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Polo Coupe (86C) Anlasser Starter 0001211525 1,0 Bj.11/91

Nr i Artikullit - 0851

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim