Derë dhe Drita te Golfit

Shitet nga: Bekim 08 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Derë dhe Drita të Golfit. Veriq komuna e Istogut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim