Disne per VW t4 Injektor

Shitet nga: Albakos 06 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
VW T4 Dizne Injektor Diesel 1,9D 2,4D KCA30S44

Nr i Artikullit - 0424

Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim