Dizne Injektor per Audi A4,A5,Q7,A8

Shitet nga: Albakos 08 Tet 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Pjesë rezerve
Dizne Injektor Audi A4 8K A5 A8 Q7 3,0 4,2 TDI CCWB BTR 057130277AD

Nr i Artikullit - 0230,0415,0235,0379,0229,0416


Na dergoni Modelin e Vetures ne VIber/SMS dhe ne do te shikojm se a gjindet ne depon ton, nese nuk gjindet ather kemi nunsin qe mbrenda nje jave te jau sjellim nga gjermanija.

Tel. / Vieber : +37744326749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim